Akademia e-Biznesu - Wrocław

Akademia e-Biznesu

Temat: Nowe technologie w służbie biznesu

Czas:

25 listopada 2014, godz. 17:00

Miejsce:

Afrykarium, ul. Wróblewskiego 1-5, 51-618 Wrocław

Prelegenci:

Jacek Mossakowski - BlaBlaCar

“Siła mediów społecznościowych w budowaniu globalnego biznesu”

Doświadczenie zdobywał w agencjach social media, gdzie współodpowiadał za komunikację takich marek jak Kredyt Bank, Plus, nc+ czy KLM. Od stycznia 2014 roku jako Marketing Manager Poland odpowiedzialny za polskie działania marketingowe największego na świecie serwisu wspólnych przejazdów - BlaBlaCar. Fan nowych technologii, Internetu i innowacji, najczęściej podróżuje z BlaBlaCar.pl - Wspólne przejazdy jako pasażer na trasie Warszawa – Wrocław.

Filip Miłoszewski - Listonic
“Od studenckiego pomysłu na aplikację po biznes z globalnymi ambicjami”

Filip to współzałożyciel i członek zarządu Listonic działający w branży mobile od 2008 roku. Zaangażowany w rozwój listy zakupów Listonic - jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych oraz pionierskich projektów m-commerce: Zamów Zakupy i Kupony Żbik. W wolnym czasie współtworzy liberalny magazyn Liberte!. Z wykształcenia programista (Politechnika Łódzka/Coventry University), z zamiłowania webdeveloper, wieczorami jeździ na rowerze, odpoczywa przy dobrych standupach. @milof na twitterze, facebooku i G+.

Michał Romanowski - EuroCloud Polska
'Piwnica e-commerce, czyli zapraszam do podziemi e-commersu'

Michał związany z branżą marketingowa od 10 lat. Doświadczenie zdobywał¸ pracując m.in. na w IDS Scheer: międzynarodowej korporacji informatyczno-konsultingowej oraz w największym polskim holdingu edukacyjnym. Prowadzi¸ liczne kampanie promocyjne i edukacyjne. Przez 3 lata, jako Marketing Coordinator w SpeedUP Venture Capital Group był odpowiedzialny za pozyskiwanie projektów pod inwestycje, promocję funduszu, organizację spotkań z potencjalnymi pomysłodawcami oraz promocję spółek z portfela SpeedUp VC Group.

Ponadto jest jednym z pomysłodawców i koordynatorem poznańskiej edycji Startup Weekend unikalnego międzynarodowego programu inkubującego startupy w ciągu 54 godzin. Czuwał również nad marketingiem beyond.pl oraz e24cloud.com - pierwszej polskiej chmury obliczeniowej.

Obecnie pracuje w stowarzyszeniu EuroCloud Polska i jest odpowiedzialny za promocje rozwiązań Cloud Computing w Polsce i Europie Środkowej

Prywatnie - miłośnik spacerów po Tatrach oraz kina niezależnego.

Eryk Wąsek i Hubert Gleba - Materialise (byłe e-prototypy S.A.)
Druk 3D – bądź w jego centrum

Eryk Wąsek – absolwent Central Connecticut University New Britain/Politechnika Wrocławska – Executive MBA. Swoją przygodę z biznesem rozpoczął w 1996 roku w zupełnie innych realiach, realiach rodzącej się dopiero gospodarki wolnorynkowej w naszym kraju.

Przez szereg lat menadżer zarządzający średniego szczebla w firmach reprezentujących różne kultury biznesowe i profile działalności. Z 6 letnim doświadczeniem zawodowym w pracy w HQ kilku korporacji w Warszawie.

Aktualnie Dyrektor Zarządzający w Materialise NV (byłe e-Prototypy S.A. – pierwszym w Polsce kompleksowym centrum prototypowym). Od 3 lat zgłębiający arkana druku 3D i krzewiący w świecie biznesu ideę e-manufacturingu.

Główne obszary oddziaływania: sprzedaż, optymalizacja biznesowa, kontroling korporacyjny i marketing.

Po godzinach współzałożyciel i członek klubu miłośników vw new beetle.

Hubert Gleba – absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, były Prezes Zarządu firmy Personalise Sp. z o.o. zajmującej się wydrukami 3D dla klientów indywidualnych, branży reklamowej, medycznej i pokrewnych.

Wieloletnie doświadczenie handlowe zdobywał w różnych branżach usługowych a 3-letnią przygodę z technologiami druku 3D zaczynał w e-Prototypy S.A. Aktualnie Menedżer Sprzedaży w Materialise NV (byłe e-prototypy S.A.).

Brał udział przy realizacjach projektów wielu prototypowych i seryjnych wydruków 3D dla renomowanych Firm produkcyjnych i handlowych w Polsce i Europie.

W wolnych chwilach fan motoryzacji i nowinek technologicznych a w sezonie zapalony narciarz.

 

Program:

16.30 Początek rejestracji uczestników

17.00 Powitanie i krótki wstęp

17.10 Jacek Mossakowski, BlaBlaCar

17.50 Filip Miłoszewski, Listonic

18.20 Krótka przerwa

18.35 Michał Romanowski, EuroCloud Polska

19.05 Hubert Gleba, Eryka Wąsek, Materialise

19.50 Zamknięcie spotkania i zaproszenie na poczęstunek

 

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU: rejestracja

___ Wydrukuj
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania uwag