Akademia e-Biznesu - Lublin

Akademia e-Biznesu - Lublin

Temat: BIG DATA

Czas:

21 listopada 2014, godz. 16:00

Miejsce:

Hotel Forum, ul. Obywatelska 8

Prelegenci:

Radosła Kita– przez przeszło 12 lat (2000 – 2012) odpowiadał za wewnętrzne systemy analiz oglądalności portalu internetowego ONET.PL. W tym czasie miał okazję uczestniczyć w wyborze oprogramowania do zaawansowanych analiz statycznych, rozwiązania klasy Business Intelligence oraz przejście na systemy open source w zakresie gromadzenia i analizy danych. Następnie jako Product Manager uczestniczył w budowie systemu Big Data w Alior Bank.Obecnie odpowiada za budowę systemu raportowania oglądalności, rekomendacji treści oraz budowy wartości klienta w TVN.

Adam Wesołowski – do niedawna Head of Marketing w PizzaPortal.pl wchodzącej w skład Delivery Hero Group. Teraz CEO w nowopowstałej agencji video marketingowej GoVideo. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w takich firmach jak Google – jako Account Strategist, czy Nasza-klasa.pl na stanowisku Product Managera. Ma również na koncie własne firmy, tj. UniConsult, czy ModnaPolka.pl.

Oto jedna z najnowszych produkcji Adama, stworzona dla PizzaPortal.pl przy współpracy z Brand24, Soto Susi, Antyweb i Business Link Wrocław

Łukasz Kapuśniak – Geek, marzyciel i awanturnik. Obecnie wraz z przyjaciółmi z Cloud Technologies S.A tworzy mechanizmy umożliwiające zbieranie, segmentację i skuteczne wykorzystanie dużych zbiorów danych na potrzeby marketingu i sprzedaży wszystkimi kanałami online. Wcześniej jako Product Manager w AdPilot był odpowiedzialny za tworzenie koncepcji i wprowadzanie na rynek reklamy online produktów z zakresu retargetowania, pretargetowania audience i innych realizowanych w modelu RTB. Jego metodologia opiera się o połączenie umiejętności behawiorysty i matematyka.

 

Program:

15:30 - 16:00 - rejestracja uczestników

16:00 - 16.10 - rozpoczęcie “Akademii e-Biznesu 2014” w Lublinie, wystąpienie przedstawicieli PARP i przedstawicieli Business Link


Panel I “ROZWÓJ BIG DATA”

16:10 - 16:50 - Łukasz Kapuśniak (Cloud Technologies) Do czego służy BigData, gdzie jest wykorzystywane i jak zyskało popularności w ciągu ostatnich 3 lat?

16:50 - 17:30 - Prywatności i bezpieczeństwo danych w kontekście Big Data.

17:30 - 18:00 - przerwa kawowa i networking


Panel II “BIG DATA W PRAKTYCE”

18:00 - 18:40 - Radosław Kita (TVN) "Przykłady zastosowania Big Data w praktyce oraz sposoby przetwarzania dużych zbiorów danych.

18:40 - 19:20 - Adam Wesołowski (PizzaPortal, GoVideo) Przykłady zastosowania Big Data na rynku e-commerce.

19.20 – 19.30 zakończenie oficjalnej części Akademii e-Biznesu

19.30 – 00.00 After Party

 

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU: rejestracja

___ Wydrukuj
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania uwag