Akademia e-Biznesu - Rzeszów

Akademia e-Biznesu - Rzeszów

Temat: Wyzwania i trendy w projektowaniu aplikacji mobilnych

Czas:

20 listopada 2014, godz. 15:30

Miejsce:

Uniwersytet Rzeszowski, ul. Pigonia 1, Budynek A0

Prelegenci:

Wojtek Mikuck i- współzałożyciel spółki Visuu, która tworzy technologie obiegu dokumentów na urządzenia mobilne. Spółka znalazła się w gronie dziesięciu najbardziej obiecujących startupów w Europie Środkowo Wschodniej w roku 2013 (według South Moravian Innovation Centre), była też jednym ze zwycięzców Cisco Enterprise Collaboration Challenge w San Jose. Prywatnie miłośnik podróżowania i hokeja na lodzie.

Marek Przystaś - twórca studia Duckie Deck. Tworzy gry dla najmłodszych użytkowników tabletów i smartfonów, przy okazji generując miliony uśmiechów na całym świecie. Firma została wyróżniona podczas Launch Education & Kids w Dolinie Krzemowej oraz SXSW Education w Texasie.

Beata Misiewicz - z wykształcenia rzeźbiarka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiowała też w Art Plastique Paris 8, w Paryżu. Pracowała w polskich magazynach lifestylowych - jako szef mody w ELLE i dyrektor artystyczny w wielu tytułach, m.in. w Gali, Urodzie, Domu i Wnętrzu. Od roku w gronie startupów. Założycielka firmy Ermellino i autorka aplikacji TravelbyArt. Chętnie podróżuje, szczególnie po świecie nowych możliwości.

Piotr Bereziewicz - Prezes zarządu appHouse Sp. z o.o. – mobile software house specjalizującego się w tworzeniu aplikacji mobilnych. Ekspert z zakresu rozwiązań interaktywnych, doradztwa strategicznego w zakresie rozwiązań informatycznych oraz zarządzania. Audytor Bezpieczeństwa Teleinformatycznego, certyfikowany Project Manager IPMA, certyfikowany Menedżer Komercjalizacji Innowacji, certyfikowany SCRUM Master.

Program:

15:00-15:30 Rejestracja gości

15:30-15:40 Przywitanie gości – Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Polska Agencja RozwojuPrzedsiębiorczości

15:40-16-10 #prelekcja 1 (Wojtek Mikucki): „Aplikacje mobilne - czego się nauczyliśmy w Dolinie Krzemowej?”

16:10-16:40 #prelekcja 2 (Marek Przytaś): "Digital Natives kontratakują - jak tworzyć dla dwulatków?"

16:40-17:00 przerwa kawowa

17:00 17:30 #prelekcja 3 (Beata Misiewicz): „TravelbyArt - aplikacja w świecie sztuki [Ermellino]”

17:30- 18:00 #prelekcja 4 (Piotr Bereziewicz):„TheappCreate.com - niezbędne narzędzie dla twojego biznesu”[AppHouse]

18:00- 19:00 poczęstunek i networking

 

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU: rejestracja

___ Wydrukuj
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania uwag