Akademia e-Biznesu - KielceCom

Akademia e-Biznes - Kielce

Temat: Big Data

Czas:

19 listopada 2014 r., godz. 17.00

Miejsce:

BEST WESTERN Grand Hotel Kielce, ul. Sienkiewicza 78

Program:

17:00 - 17:30 - rejestracja uczestników

17:30 - 18:30 „Big data - big problem or big chance?" - Kamil Sikora

18:30 - 19:00 „Jak rozwija się mobilność ludzi i mobliność rozwiązań, z których korzystają? Za którymi trendami powinien nadążać biznes?” - Monika Mikowska

19:00 - 19:30 „Technologie kontekstowe i BigData. Wykorzystanie mikrolokalizacji w budowaniu lojalności klienta”- Jarosław Królewski

19:30 - debata nt. rozwoju branży mobile, networking

Prelegenci:

Kamil Sikora: z FreshMailem związany od 2013. Wcześniej, przez kilka lat, zajmował się kreowaniem oraz audytem strategii marketingowych w obszarze hi-tech marketingu.

Inżynier oprogramowania, Absolwent Produkcji Gier Wideo Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz obecny doktorant AGH w obszarze nauk ekonomicznych. W roku 2012 ukończył Polsko- Amerykańską szkołę biznesu IBS w ramach studiów MBA.

Od kilku lat zajmuje się problematyką przełożenia mechanizmów oraz doświadczeń branży elektronicznej rozrywki na obszary konwencjonalnego biznesu. Wyznawca marketingu fundamentalnego, zorientowanego na kreowanie wartości dodanej w każdym etapie cyklu życia produktu.

Monika Mikowska -  Współwłaścicielka agencji mobee dick, projektującej rozwiązania mobilne. Autorka bloga jestem.mobi. Specjalistka w zakresie mobile UX i użyteczności aplikacji i stron mobilnych oraz strategiach obecności w kanałach mobilnych.

W branży interaktywnej od 10 lat. Zrealizowała projekty m.in. dla NIVEA Polska, Żabka Polska, Orange, Play, Meritum Bank, BZ WBK, Raiffeisen Bank Polska, ING Bank Polska, Wirtualna Polska, Pkt.pl, Nexto.pl, Answear.com, Mars, TUI, PKP.

Orędowniczka idei 3P - Pięknych, Prostych i Praktycznych rozwiązań mobilnych. Autorka cenionych raportów branżowych: "Marketing mobilny w Polsce” (dwie edycje: 2013/2014 i 2012/2013), "Mobile Commerce w Polsce 2013” i "Raport użyteczności mobilnych aplikacji bankowych”.

Współautorka książki “E-marketing”, wydanej przez PWN.

Jurorka konkursu Mobile Trends Awards. Prelegentka na konferencjach poświęconych tematyce rozwiązań mobilnych. Prowadzi szkolenia dla firm z zakresu wykorzystania narzędzi marketingu mobilnego i procesu projektowania stron i aplikacji mobilnych. Wykładowca na SGH w Warszawie oraz AGH i WSE w Krakowie. Wykładowca i mentorka kierunku UX Design na SWPS w Katowicac

Jarosław Królewski, Dyrektor Zarządzający Humanoit Group oraz HG Intelligence S.A. Jest absolwentem socjologii oraz posiada wyższe wykształcenie inżynierskie z informatyki ze specjalizacją w tematyce aplikacji mobilnych. W ramach pracy zawodowej od 2006 r. związany jest z branżą internetową. Jest współtwórcą i Dyrektorem Zarządzającym Humanoit Group oraz HG Intelligence S.A, innowacyjnych spółek budujących m.in. oprogramowanie wspierające i realizujące zagadnienia Business Intelligence oraz propagujących idee IoT (Internet Rzeczy). Jest również pomysłodawcą, redaktorem i współautorem bestsellerowej książki E-Marketing. Współczesne trendy, wydanej w 2013 nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN. Zawodowo brał udział w wielu międzynarodowych projektach dla znanych i uznanych marek.

Pełnione zawodowo funkcje łączy z pracą naukową i dydaktyczną w AGH. Jest współpomysłodawcą i współtwórcą studiów podyplomowych z marketingu internetowego oraz E-Gospodarki, który w grudniu roku 2012 zajął II miejsce (1 mln zł nagrody) w ogólnopolskim konkursie na najlepsze programy studiów organizowanym przez MNiSW. W AGH prowadzi zajęcia m.in. z technologii webowych, mobilnych oraz UX/UI, a także przygotowuje interdyscyplinarną pracę doktorską. W latach 2012-2014 był odpowiedzialny za 40-osobowy zespół reprezentujący branżę internetową oraz realizujący kursy praktyczne z dziedzin związanych z e-przedsiębiorczością i marketingiem internetowym. Jego działalność jest przykładem łączenia w praktyce wiedzy humanistycznej z nowoczesnymi technologiami.

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU: rejestracja

___ Wydrukuj
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania uwag