Akademia e-Biznesu - Netcamp

Akademia e-Biznesu 2014: Szczecin, Netcamp

Temat: Aplikacje mobilne

Czas:

28 października 2014 r., godz. 17.30

Miejsce:

Lastadia Office (wejście A, następnie windą na II piętro), ul. Zbożowa 4

Prelegenci:

Bartek Gola,SpeedUp Group

Mikołaj Małaczyński, Legimi

Jan Filipowiak, Pastguide

Michał Górski

Program:

17:30 - 17:45 Rozpoczęcie

17:45 - 18:15 Jak zbudować polską scenę startupową? - Bartek Gola, SpeedUp Venture Capital Group
Jak budować biznesy technologiczne z Polski. Jak powinna wyglądać ścieżka sukcesu, jakie technologie, obszary i modele biznesowe są godne uwagi i dają największe prawdopodobieństwo sukcesu. Po pierwszej fascynacji startupami nadchodzi czas profesjonalizacji działań. Scena startupowa to tygiel globalizacji. Musimy znaleźć nasz pomysł na budowę dużych firm.

18:15 - 18:45  Mobilna rewolucja na rynku e-booków - Mikołaj Małaczyński, Legimi
Mikołaj opowie o tym jak powstał pomysł na aplikacje mobilne i serwis Legimi. Podzieli się też doświadczeniami z burzliwej dyskusji wokół projektu zaraz po jego starcie. Będzie również o zaletach i wadach modelu subskrypcyjnego w kontekście sprzedaży treści cyfrowych w sieci.

18:45 - 19:00 Przerwa

19:00 - 19:30 Przyszłość rozszerzonej rzeczywistości na urządzeniach przenośnych - skalowanie startupa w przestrzeni AR - Jan Filipowiak, Pastguide
Rozszerzona rzeczywistość i sceny 3D. Oczekiwania użytkowników i inwestorów wobec Pastguide. Wątek unijny czyli szlifowanie wniosku SME. Izraelski patent i wirtualny Paryż czyli ciekawe przykłady z branży. Perspektywy technologiczne i Google Tango.

19:30 - 20:00 Zarządzanie produktem mobilnym - Michał Górski
Na bazie przykładowych aplikacji, prelegent postara się odpowiedzieć na pytania: Czym jest dziś aplikacja mobilna? W jaki sposób można badać jej aktualną kondycję i panować nad jej rozwojem? Jakie znaczenie ma UX? Kiedy i jak monetyzować aplikację?

20.00 - ... Networking

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU: rejestracja

___ Wydrukuj
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania uwag