Akademia e-Biznesu - #omgkrk

Temat: EMERGING MARKETS

Czas:

21 października 2014 r., godz. 17.00

Miejsce:

Colab Coworking Space, ul. Romanowicza 4, Kraków

Prelegenci:

Karolina SchabKarolina Schab - Shankai Sports International.
Karolina Schab, magister Kulturoznawstwa Dalekowschodniego Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka Xiamen University oraz Peking University, absolwentka kursu nauczania języka chińskiego w Nankai University w Tianjinie. Zawodowo od trzech lat związana z chińsko-szwajcarską firmą Shankai Sports, współpracującą z międzynarodowymi organizacjami sportowymi, takimi jak FIFA, FINA, ITU, FIBA, klubami oraz sportowcami, m.in. Paris Saint-Germain, Usain Bolt, Robert Lewandowski, czy Zlatan Ibrahimović, a także w ramach rozgrywek FIFA World Cup 2010 & 2014, UEFA Euro 2012, 2014 Ryder Cup, Roland Garros, Barclays ATP World Tour Finals. Firma oferuje wachlarz rozwiązań biznesowych na rynku chińskim w zakresie corporate hospitality, sponsorship consulting, marketing oraz sport management. Karolina, pełniąc funkcję International BD, odpowiada za współpracę z wybranymi klubami La Ligi, Premier League oraz Bundesligi, strategię wizerunkową Roberta Lewandowskiego w chińskich mediach społecznościowych, a także organizację wydarzeń mających na celu promocję uznanych marek sportowych w Chinach. Ponadto, prowadząc własną działalność doradczą, pomaga budować polsko-chińskie relacje biznesowe. Prezentacja (plik PDF)

Justyna Rozmus - Kierownik Zakupów Mercator Medical S.A.
Justyna Rozmus- absolwentka Transportu i Logistyki na Politechnice Krakowskie. Ukończyła studia podyplomowe AGH w Krakowie z Praktycznej Psychologii Kierowania i Negocjacji. W latach 2005-2008- związana zawodowo z BP Polska Sp. z o.o. jako analityk logistyki, a następnie koordynator transportu. Od 2008 roku w strukturach Grupy Mercator Medical. zajmuje się zakupami wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej, głownie z krajów azjatyckich. W latach 2008-2010- Specjalista do spraw zakupów, następnie Purchasing Manager, a od 2013 roku Kierownik Zakupów w Mercator Medical S.A.

Alex KorniłowAlex Kornilov - CEO of BETEGY
Alex Korniłow, pochodzący z Ukrainy, przedsiębiorca specjalizuje się w dziedzinie mediów cyfrowych dotyczących sportu. Alex jest dyrektorem zarządzającym @ BETEDY. Na pół etatu zajmuje się studiami doktoranckimi, podróżami i snowboardem. Prezentacja (plik PDF)

 

 

Antonina SudnikAntonina Sudnik - partner RSS Kancelarii Radców Prawnych
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktorantka w Zakładzie Prawa Międzynarodowego UJ.Radca prawny wpisany na listę radców prawnych w OIRP w Krakowie pod numerem KR-2592.Specjalizuje się w obsłudze inwestycji, spółek notowanych na GPW i NewConnect, zamówień publicznych oraz sporach arbitrażowych.Uczestniczyła w wielu projektach związanych z prawem międzynarodowym, w tym doradzaniu przy międzynarodowych transakcjach i rozwiązywaniu sporów. Biegle posługuje się językami: polskim, rosyjskim, łotewskim i angielskim
E-mail: antonina.sudnik@rsslegal.pl

Oleksandr SkoblenkoOleksandr Skoblenko - partner RSS Kancelarii Radców Prawnych
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Radca prawny wpisany na listę radców prawnych w OIRP w Krakowie pod numerem KR-1860. Specjalizuje się w prawie cywilnym, międzynarodowym, autorskim, rynku IT i nowoczesnych technologii. Autor i negocjator kontraktów handlowych, w tym w międzynarodowym obrocie gospodarczym. Biegle posługuje się językami: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.
E-mail: oleksandr.skoblenko@rsslegal.pl

Program:

17.00 Otwarcie Akademii

17.20 Karolina Schab - Rynek Internetowy w Chinach

18.00 Justyna Rozmus - Biznes na Dalekim Wschodzie

18.40 przerwa + orientalny poczęstunek

19.10 Alex Kornilov - 5 Steps to Enter China

20.30 Podziękowania

20.40 Zaproszenie do networkingu

20.50 Panel Dyskusyjny - Trendy technologiczne na rynkach azjatyckich

  • Karolina Schab
  • Justyna Rozmus
  • Alex Kornilov
  • Antonina Sudnik
  • Oleksandr Skoblenko


Całość poprowadzi:

  • Przemek Stanisz - NorthStarConsulting
  • Filip Dębowski - hub:raum

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU: rejestracja

___ Wydrukuj
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania uwag