Spotkaj się z web.gov.pl na Targach CeBIT

Zespół projektu "Wspieramy e-biznes" będzie obecny na Targach CeBIT 2014, które odbędą się w dniach 10-14 marca 2014 r. w Hanowerze. Podczas Targów będziemy prezentować naszą ofertę, a także promować nadchodzące wydarzenia. Naszym celem jest zdobycie nowych kontaktów, a także nawiązanie współpracy z globalnym ekosystemem e-biznesu.

Nasz projekt

"Wspieramy e-biznes" jest projektem systemowym Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, realizowanym z powodzeniem od 2008 roku. Punktem centralnym naszych działań jest portal www.web.gov.pl, który skupia wszystkie inicjatywy edukacyjne i promocyjne podejmowane w ramach kolejnych etapów projektu. Obecnie serwis web.gov.pl zrzesza ponad 16 tysięcy użytkowników, którzy budują polską e-społeczność i realizują blisko 4 tysiące projektów e-biznesowych.

Nasze cele

Naszym celem jest kreowanie sprzyjających warunków do integracji potencjału polskich firm z potrzebami globalnego rynku, nawiązywania przez nie kontaktów z międzynarodowymi inwestorami oraz tworzenia multinarodowych biznesów. Jednocześnie chcemy popularyzować wiedzę o światowych trendach technologicznych i rynkowych w branży ICT wśród osób dopiero zaczynających przygodę z e-biznesem, tak aby od początku widzieli swoje przedsiębiorstwo w kontekście międzynarodowym, a swoje produkty kierowali na rynek globalny.

Gdzie nas znaleźć:

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o naszej działalności i planach na najbliższą przyszłość, a także porozmawiać o możliwościach współpracy, zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku nr. 48 w Hali 5 lub kontaktu z nami za pośrednictwem: 

e-mail: redakcja@web.gov.pl
Twitter: @webgovpl
Facebook: www.facebook.com/webgovpl

___ Wydrukuj
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania uwag