Akademia e-Biznesu – VC View

Akademia e-biznesu – VC View to nowy cykl webinariów, jaki mamy przyjemność zorganizować dla Państwa we współpracy z funduszem Giza Polish Ventures.

Dla kogo?

Cykl Akademii e-Biznesu kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców zainteresowanych  finansowaniem w postaci inwestycji kapitałowych. Zdobędą oni wiedzę na temat kryteriów i sposobu inwestowania funduszy Venture Capital oraz poznają spojrzenie inwestorów na  innowacyjne spółki. Do oglądania, a także zabrania głosu w dyskusji zapraszamy także wszystkich tych, którzy interesują się inwestcjami kapitałowymi, korzystają z dotacji unijnych lub w przyszłości chcieliby założyć firmę i poszukać dla siebie odpowiedniego sposobu finansowania.

Na jaki temat?

W ramach Akademii e-Biznesu VC chcielibyśmy cyklicznie prezentować zagadnienia związane z funkcjonowaniem funduszy venture capital w Polsce i na świecie. Podczas pierwszego webinarium omówiliśmy zagadnienie kapitału intelektualnego. Kolejne spotkania będą dotyczyć pełnej ścieżki rozwoju e-biznesu - od dojrzewania start-upu do wejścia inwestora, aż do wyjścia i prowadzenia samodzielnego biznesu. W ramach prezentowanego cyklu podsumujemy ponadto światowe trendy w e-biznesie z punktu widzenia najchętniej podejmowanych inwestycji.

Przyłącz się – zadaj swoje pytanie!

Podczas dyskusji uczestnicy odpowiedzą na pytania dotyczące prezentacji Zapraszamy do nadsyłania pytań już dziś! Z treścią prezentacji omawianej podczas każdego webinarium zapoznać się można na stronie internetowej Akademii e-biznesu – VC View - Materiały do pobrania.  Pytania przyjmujemy za pomocą komentarzy zarówno web.gov.pl pod artykułami, jak i na facebooku oraz w czasie rzeczywistym podczas webinarium. Wyboru pytań, które będą zadane uczestnikom dyskusji, dokona moderator.

Zrealizowane webinaria

Organizatorzy:

___ Wydrukuj
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania uwag