Baza E-usług

Informacje ogólne
Kartki.pl - międzynarodowy portal z kartkami elektronicznymi
Kartki.pl - międzynarodowy portal z kartkami elektronicznymi

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
Natrol Sp. z o.o.
Adres:
Lublin, lubelskie
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • Kartki.pl to międzynarodowy portal z kartkami elektronicznymi. Jest jednym z nielicznych miejsc, skupiających międzynarodowe środowisko początkujących i profesjonalnych kreatywnych grafików. Platforma skierowana jest do trzech grup odbiorców: użytkowników indywidualnych, grafików i animatorów oraz firm.

  Użytkownicy indywidualni mają do dyspozycji bazę kilku tysięcy kartek na każdą okazję: statycznych, animowanych, video, z własnym zdjęciem czy z edytowalnym tekstem. Mogą je bezpłatnie wysyłać oraz korzystać z innych funkcjonalności, jak przypominajki, baza życzeń czy własna strona z kartkami.

  Graficy i animatorzy to grupa użytkowników, która otrzymuje własne konto przeznaczone do tworzenia portfolio. Serwis umożliwia międzynarodową promocję, poprzez zamieszczanie i udostępnianie grafik do publicznego wykorzystywania oraz monitoring popularności w postaci statystyk.

  Firmy mają możliwość zamieszczania biznesowych kartek elektronicznych, które można pojedynczo lub hurtowo przesyłać do swoich klientów, w szybki i profesjonalny sposób. Ponadto, platforma pozwala na kreowanie indywidualnych kartek, zawierających firmowe logo.


  Numer naboru: I w 2009 r.
  Dofinansowanie: 652 987,00 PLN
  Zasięg: Międzynarodowy
  Rynek docelowy: Polska i zagranica  

  Galeria zdjęć


Formularz zgłaszania uwag