Baza E-usług

Informacje ogólne
stolikkibica.pl
stolikkibica.pl

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
J2B Sp. z o. o.
Adres:
Ludwisarska 9m68
E-mail:
Pracownicy firmy:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • StolikKibica.pl to pierwszy w Polsce serwis, który umożliwia zarezerwowanie stolika na wspólne kibicowanie dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

  Dzięki serwisowi możesz między innymi:

  -wyszukać interesujące Cię wydarzenie sportowe transmitowane w polskich lub zagranicznych kanałach telewizyjnych. Szeroki wybór dyscyplin i kanałów sprawi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  -wybrać miejsce, w którym odbędzie się transmisja wydarzenia sportowego lub meczu Twojej ulubionej drużyny. Za pomocą naszej wyszukiwarki najlepszy dla Ciebie lokal odnajdziesz błyskawicznie.

  -dowiedzieć się wszystkiego na temat wybranego lokalu. Jak dojechać, co zjeść, proponowane udogodnienia czy nawet ustawienie stolików - to wszystko możesz sprawdzić zanim wybierzesz odpowiednie dla Ciebie miejsce.

  -zarezerwować stolik dla siebie i swoich znajomych. Dzięki innowacyjnemu sposobowi rezerwacji najlepszy do kibicowania stolik na pewno będzie Twój. Już nigdy nie będziesz musiał oglądać meczu zza pleców sąsiada.

  -postawić piwo swoim znajomym za pomocą sms. Jeśli coś zatrzyma Cię w domu, a chciałbyś cieszyć się razem z innymi - postaw piwo/drinka online za sukces Twojej ekipy. Ta opcja to również sposób na podziękowanie, czy zaproszenie na kawę bliskiej Ci osoby.

  Nasza oferta skierowana jest również do właścicieli lokali gastronomicznych w całej Polsce, którym umożliwiamy udostępnianie kompleksowej informacji na temat ich pubów i barów. Nowoczesne profile lokali, terminarz sportowy, piwo/drink/kawa online, rezerwacje i wiele innych ciekawych funkcji sprawią, że sprzedaż musi wzrosnąć!

  Galeria zdjęć


Formularz zgłaszania uwag