Baza E-usług

Informacje ogólne
Mobilna aplikacja na smartfony i tablety oraz serwis internetowy do zarzadzania opieką mOpieka.pl
Mobilna aplikacja na smartfony i tablety oraz serwis internetowy do zarzadzania opieką mOpieka.pl

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
Newadsnow sp. z o.o.
Adres:
Podchorążych 22/24 Poznań
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • Oferowana e-usługa polegać będzie na udostepnieniu użytkownikom smartfonów i tabletów aplikacji umożliwiającej automatyczny nadzór nad osobami starszymi i potrzebujacymi poprzez nadzorowanie ich aktualnej pozycji, automatyzacji potwierdzeń czynności alertów i zdalnej automatycznej analizy statusu podopiecznego. Aplikacja będzie konfigurowalna w zależności od potrzeb użytkownika.

  E-usługa bedzie realizowana poprzez innowacyjna, łatwa w obsłudze aplikacje. Uruchomienie aplikacji możliwe będzie na smartfonach i tabletach z systemami Android, IOS i Windows Phone z dostepem do Internetu.

  E-usługa skierowana zostanie głównie do osób opiekujących sie bliskimi lub innymi osobami potrzebującymi nadzoru i pomocy.

  E-usługa skierowana zostanie głównie do osób w wieku 18 do 59 roku, które opiekują się swoimi rodzicami, dziadkami , babciami, innymi krewnymi lub znajomymi. Grupą docelowa projektu bedą stanowiły także osoby powyzej 60 roku życia, dla którye ze wzgledów zdrowotnych lub innych wymagają opieki, nadzoru i kontroli. Rynkiem docelowym bedzie rynek polski.

  Wartość dofinansowania: 490000 zł

  Nabór: III 2012

  Zasięg: krajowy

  Grupa docelowa: użytkowicy indywidualni

  Beneficjent: Newadsnow sp. z o.o.Formularz zgłaszania uwag