Baza E-usług

Informacje ogólne
Kontomierz.pl - narzędzie do zarządzania wydatkami
Kontomierz.pl - narzędzie do zarządzania wydatkami

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
Kontomierz.pl Sp. z o. o.
Adres:
Warszawa, mazowieckie
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • Kontomierz.pl to nowoczesne narzędzie, którego zadaniem jest pomoc w zarządzaniu osobistymi finansami i planowaniem wydatków. Obsługiwane jest w całości z poziomu strony www i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji. Kontomierz importuje historię transakcji ze wszystkich kont bankowych, jakie posiada użytkownik. Ponadto, zakładka „portfel” pozwala na ręczne dodawanie transakcji gotówkowych, co daje pełny obraz finansów wpływów i wydatków.

  Kontomierz automatycznie przypisuje transakcje do poszczególnych kategorii i daje możliwość szybkiego ich wyszukiwania. Dostarcza przejrzystych wykresów, obrazujących poziom wydatków na różne cele. Użytkownik może skorzystać z opcji powiadomień w przypadku zdarzeń szczególnych na swoim koncie, np. pobraniu prowizji czy przyjściu pensji. Może również ustawić limit miesięcznych wydatków dla poszczególnych kategorii lub „świnkę skarbonkę”, która będzie przypominać o odkładaniu pieniędzy na wybrany cel. Ponadto, aplikacja tworzy spersonalizowane rekomendacje ofert różnych banków, które byłyby najkorzystniejsze dla danej osoby.

  Ponieważ Kontomierz.pl powiązany jest z systemami informatycznymi największych banków, musi spełniać określone wymogi bezpieczeństwa. Wszystkie połączenia są szyfrowane, a dane osobowe automatycznie usuwane z opisów transakcji. Autorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby serwis był w pełni bezpieczny dla użytkownika.


  Numer naboru: II w 2009 r.
  Dofinansowanie: 824 820,90 PLN
  Zasięg: Krajowy
  Rynek docelowy: Polska  

  Galeria zdjęć


Formularz zgłaszania uwag