Baza E-usług

Informacje ogólne
Firmao.pl - zarządzanie przedsiębiorstwem w modelu SaaS
Firmao.pl - zarządzanie przedsiębiorstwem w modelu SaaS

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
MTEC Artur Młodziński
Adres:
łódzkie, Łódź, ul. Rewolucji 1905 r. 82 (90-233)
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • Platforma Firmao.pl udostępnia swoim klientom zintegrowany pakiet e-usług pozwalających zarządzać przedsiębiorstwem z poziomu przeglądarki internetowej.

  "Software as a Service" (SaaS), czyli oprogramowanie udostępniane jako usługa, przewiduje dostęp do potrzebnych aplikacji za pośrednictwem Internetu. Taki system dystrybucji oprogramowania ma szereg zalet.

  Usługi on-line są zdecydowanie tańsze, zarówno na etapie zakupu, jak i eksploatacji. Oprogramowanie, dostępne na platformie Firmao, jest kompatybilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi: Windows, Mac i Linux i wymaganiami przeglądarek: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opara, Safari, a poszczególne moduły są powiązane ze sobą, dlatego wszelkie dane są wprowadzane tylko raz.

  Firmao to internetowe oprogramowanie dla firm. Ewidencja czasu pracy znajduje się w module Firmao TMS. Moduł Firmao online TMS pozwala efektywnie koordynować zadania i ewidencjonować czas pracy nad nimi. Jest użytecznym narzędziem dla każdej firmy zatrudniającej pracowników - bez względu na jej wielkość. Ewidencja i zarządzanie czasem pracy w Firmao online TMS polega na planowaniu czasu pracy pracowników etatowych, zatrudnionych na zlecenie i w nienormowanym czasie pracy, planowaniu czasu  realizacji zadań z możliwością podglądu okresów planowania oraz pełnej integracji z funkcjonalnością zarządzania zadaniami pracowników i projektami. Narzędzie umożliwia podgląd bieżących zadań pracowników i czasu pracy nad tymi zadaniami.  Posiada system alertów i priorytetów.

  Numer naboru: 2009 (runda I)
  Dofinansowanie: 471 466,10 PLN
  Zasięg: Kraj
  Rynek docelowy: Polska (przedsiębiorcy)

  Galeria zdjęć


Formularz zgłaszania uwag