Baza E-usług

Informacje ogólne
Mobiledo Konrad Hawro
Mobiledo Konrad Hawro
Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
MOBILEDO Konrad Hawro
Adres:
kard. Stefana Wyszyńskiego 55 lok. 34
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • Stworzenie automatycznego konwertera umożliwiającego tworzenie mobilnych stron internetowych.

  Opis e-usługi:
  W wyniku realizacji niniejszego projektu powstanie jedna nowa e-usługa, jaką będzie automatyczny konwerter tradycyjnych stron internetowych do ich wersji mobilnych, umożliwiających wygodne korzystanie z nich na urządzeniach mobilnych (tabletach, iphoneach, nowych modelach telefonów komórkowych itp.). 

  Projekt będzie polegał na przeprowadzeniu wszystkich etapów niezbędnych do prawidłowego zaplanowania, opracowania wymaganych specyfikacji i dokumentacji technicznych, na podstawie których powstanie właściwe oprogramowanie aplikacji zawierająca całość przewidzianych dla niego funkcjonalności. Następnie, po skorzystaniu z właściwych usług eksperckich, wyspecjalizowana firma zewnętrzna stworzy właściwą aplikację webową.

  E-usługa, zgodnie z założeniami, zostanie wdrożona, przeprowadzone zostaną wymagane testy końcowe i ostateczne korekty, a następnie oddana do użytku jeszcze w okresie trwałości projektu. W okresie udostępnienia projektu dla użytkowników końcowych planuje się przeprowadzenie intensywnej akcji promocyjnej, pozwalającej na osiągnięcie planowanych poziomów dotarcia do klienta ostatecznego oraz zbudowania silnej pozycji dla marki e-usługi. E-usługa będzie przeznaczona dla wszystkich podmiotów posiadających strony internetowe, zarówno instytucjonalnych, jak i osób fizycznych.

  Użytkownik sam, poprzez wybór abonamentu, decydować będzie o zakresie w jakim skorzysta z e-usługi. Planuje się udostępnienie wersji darmowej, stanowiącej praktycznie wersję demo aplikacji, ukazującą potencjalnym użytkownikom możliwości aplikacji. W celu skorzystania z dalszych funkcjonalności (bądź ich pełnego zakresu) użytkownicy będą musieli (poza rejestracją) wykupić jeden z abonamentów, dostosowany do potrzeb/zasięgu/rozmiaru własnego serwisu internetowego, który będzie przeznaczony do konwersji do wersji mobilnej. E-usługa będzie intuicyjna, a ewentualne obszary niezrozumienia i błędy użytkowników tłumaczyć będą podręczniki i tutoriale dostępne na stronie serwisu.

  Nazwa Beneficjenta: MOBILEDO Konrad Hawro
  Tytuł projektu: Stworzenie automatycznego konwertera umożliwiającego tworzenie mobilnych stron internetowych.
  Dodatkowe miejsce wykonywania działalności: pl. Nowy Targ 28/311 A
  Wartośc dofinansowania: 559 036, 00 PLN
  Numer naboru: 3/2012
  Zasięg Projektu: Międzynarodowy
  Rynek docelowy: Polska oraz kraje anglojęzyczne (USA, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Australia, Nowa Zelandia)

   


Formularz zgłaszania uwag