Baza E-usług

Informacje ogólne
Mobilneraporty.pl - Internetowy serwis i aplikacja raportów mobilnych dla urzadzeń przenośnych
Mobilneraporty.pl - Internetowy serwis i aplikacja raportów mobilnych dla urzadzeń przenośnych

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
mobilneraporty sp. z o.o.
Adres:
OPALENICKA 66 /4 60-362 Poznań
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • E-Usługa dostarczy platformę raportową na urządzenia mobilne i przeglądarki internetowe, która służyć bedzie do generowania raportów wprost ze smartfonu, tabletu, komputera za pomoca internetu.

  Raporty dotyczyć bedą danych zawartych w systemie informatycznym klienta. Po procesie rejestracji i logowania oraz podłaczeniu baz danych przez klienta bedzie on mógł korzystać z dostępnych raportów.

  Wiele małych firm pracujacych na niedrogich, programach do wspomagania zarządzania nie ma systemów raportowych. Posiadane w ramach niektórych systemów moduły raportowe przewidują mało atrakcyjne raporty i obejmuja wąski zakres danych, a tworzenie własnych wymaga wiedzy specjalistycznej. Wiekszość z nich nie umożliwia dostępu do raportów on-line. Koszty przygotowania raportowania może kilkadziesiąt razy przewyższać wartość oprogramowania.

  Projekt jest innowacyjny, ponieważ wdraża nową, unikalną e-usługę, raportów on-line bez konieczności budowania zapytań SQL lub raportów z elementów bazodanowych na istniejące systemy.

   

  Rynek docelowy: firmy MSP

  Zasięg: Krajowy

  Beneficjent: mobilneraporty sp. z o.o.

  Kwota dofinansowania: 490000

  Nabór: III 2012

   


Formularz zgłaszania uwag