Baza E-usług

Informacje ogólne
Copyfight.pl - tworzenie obszernych prac tekstowych
Copyfight.pl - tworzenie obszernych prac tekstowych

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
Mądrze.pl Sp. z o.o.
Adres:
Sienkiewicza 22/19 60-818 Poznań
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • CopyFight.pl to usługa, która zmieni przyszłość tworzenia dokumentów tekstowych. Ba, zmieni ich teraźniejszość. Bo rewolucja zaczyna się teraz i tutaj!

  Zauważyliście pewnie, że w ostatnich dekadach technologia wykonała ogromny skok naprzód. Tablety, smartfony, ekrany dotykowe, mobilny Internet… Nauczyliśmy się żyć i komunikować w całkowicie nowy sposób. Tymczasem edytory tekstu od lat praktycznie się nie zmieniają. Biały ekran, migający z wyrzutem kursor... W tej kwestii lata 80. są wiecznie żywe.

  Ile razy każde z Was zabierało się za napisanie raportu, wypracowania czy kolejnego rozdziału magisterki? Ile razy przy tej okazji w mgnieniu oka wynajdowaliście sobie inne, kompletnie absurdalne zajęcia, byle tylko nie zmuszać się do żmudnego wpatrywania w ekran monitora?

  Dlaczego by zatem nie połączyć pisania z rozrywką? Od tego pytania zaczęła się nasza przygoda z tworzeniem CopyFight.pl. To usługa, która wykorzystuje mechanizm grywalizacji, czyli - ujmując to językiem zrozumiałym dla ludzi - mechanizmy rodem z gier wideo, by motywować użytkowników. Stosuje metodę kija i marchewki, tyle że bez kija.

  To proste!

  Piszesz i w nagrodę za kolejne tworzone strony czy wersy, możesz wybrać jedną z gier, która dostarczy ci rozrywki i niezbędnej chwili oddechu. Potem piszesz znowu i to piszesz już z odpowiednią motywacją - bo naprawdę chcesz ponownie przejść do segmentu gier. I ani się obejrzysz, a już masz skończone to, co wydawało się ciągnąć bez końca.

  Zresztą, musisz przekonać się na własnej skórze.

  Zapraszamy na przygodę!

  Copyfight.pl jest projektem, który powstał, by pomóc użytkownikom w tworzeniu obszernych dokumentów tekstowych, takich jak wszelakie formy literackie (eseje, opowiadania, powieści) lub prace zaliczeniowe, licencjackie i magisterskie. Usługa pozwala na edytowanie ich online, jednocześnie motywując użytkowników do pracy nad dokumentami poprzez wykorzystanie mechanizmów grywalizacyjnych. Grywalizacja to przeniesienie do świata rzeczywistego znanego z gier wideo systemu nagradzania userów i zastosowanie go do modyfikacji ludzkich zachowań. Im intensywniejsza jest praca użytkowników nad pisanymi przez nich projektami, tym bardziej rozwijają oni swoje wirtualne postaci (awatary), zdobywając jednocześnie punkty oraz uzyskując możliwość grania we wciągające gry.

   

  Tytuł Projektu: " Stworzenie e-usługi wspomagającej tworzenie obszernych dokumentów tekstowych z wykorzystaniem metod grywalizacji"

  Wartość dofinansowania: 348 320,00 PLN

  Zasięg projektu: Cała Polska

  Rynek docelowy: Studenci, uczniowe, młodzież ucząca się


Formularz zgłaszania uwag