Katalog B2B

Informacje ogólne
KuchnieOnline.pl - platforma do projektowania i sprzedaży mebli kuchennych
KuchnieOnline.pl - platforma do projektowania i sprzedaży mebli kuchennych

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
De Art Leszek Ratus - niemieckie meble kuchenne ALNO AG z agd
Adres:
Puławy, lubelskie
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • KuchnieOnline.pl to rozbudowana platforma do jednoczesnego projektowania w trójwymiarze oraz sprzedaży mebli kuchennych (oraz dodatkowo sprzętu AGD). Całość przeznaczona jest zarówno dla osób indywidualnych, które same chcą stworzyć wygląd swojej kuchni, jak i dla partnerów - firm, z którymi współpracuje beneficjent.

  Po założeniu konta w systemie, użytkownik otrzymuje dostęp do precezyjnych narzędzi projektowania 2D i 3D wnętrza kuchennego z meblami koncernu ALNO AG. Kiedy układ pomieszczenia jest ukończony, osoba korzystająca z projektu otrzymuje możliwość zakupu pełnego zestawu wyposażenia w atrakcyjnych cenach (meble tańsza nawet o 50% od cen katalogowych, zaś sprzęt AGD tańszy o około 30%).

  Portal jest adresowany do architektów i projektantów wnętrz, deweloperów i ich służb - partnerów zajmujących się wyposażeniami oraz do internautów. Oprócz projektowania i zamawiania wyposażenia kuchni, istnieje także opcja zamówienia montażu wszystkich mebli. Na uwagę zasługuje bardzo solidne wykonanie serwisu, gdzie można znaleźć dodatkowe informacje dla projektantów oraz galerie projektów wykonanych przez użytkowników.

   

  • Projektowanie mebli kuchennych produktami ALNO AG i jednoczesna dystrybucja – sprzedaż z opcja montażu (plus dodatkowo sprzęt AGD).
  • Zautomatyzowana obsługa dokumentacyjna w kręgu partnerów produkcyjno – handlowych
  • Usprawnienie procesów wymiany informacji i obsługi klientów.


  Numer naboru:
  Dofinansowanie: 151 401,74 PLN
  Zasięg:
  Rynek docelowy:

  Galeria zdjęć


Formularz zgłaszania uwag