Katalog B2B

Informacje ogólne
Zaawansowany system B2B jako narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych oraz koordynacji działań pomiędzy 3 współpracującymi podmiotami
Zaawansowany system B2B jako narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych oraz koordynacji działań pomiędzy 3 współpracującymi podmiotami

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
OPTINEX Zbigniew Walicki
Adres:
Augustów, ul. Jonkajtysa 4
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 •  Projekt polega na zaimplementowaniu systemu OPTI-PARTNER opartego o platformę B2B o nazwie McCom. Cechą takiego systemu jest prostota obsługi. Użytkownicy  - uczestniczy procesów biznesowych uzyskają dostęp do systemu przez przeglądarkę internetową. Stworzony system będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb Wnioskodawcy przy współpracy z Partnerami. Wpłynie to na usprawnienie procesów biznesowych zachodzących pomiędzy nimi i tym samym skoordynowanie wszystkich etapów współpracy. System będzie wykorzystywany wyłącznie na potrzeby przedsięwzięcia i wpłynie na zastosowanie w praktyce elektronicznego biznesu typu B2B. Do procesów biznesowych powstałych w ramach projektu można zaliczyć:

    - Automatyczny wybór najbardziej konkurencyjnego dostawcy towaru spośród dwóch partnerów.

    - E-faktura.

    - Elektroniczne składanie zamówień.

    - Elektroniczne zapytanie ofertowe.

    - Raporty sprzedażowe.

  Wdrożenie systemu B2B pozwoli na implementację Elektronicznej Wymiany Danych w systemie równoważnym w stosunku do każdego partnera.

   

  Zasięg projektu – nie dotyczy.

  Grupa docelowa – nie dotyczy.

   

  Tytuł projektu: „Zaawansowany system B2B jako narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych oraz koordynacji działań pomiędzy 3 współpracującymi podmiotami”.

   

  Wartość dofinansowania: 116 060,00.

  Galeria zdjęć


Formularz zgłaszania uwag