Wszystko o audytach u dostawców usług BUR

10
maja

O wydarzeniu

Zapraszamy do udziału w webinarze pt. „Wszystko o audytach u dostawców usług w BUR”, który odbędzie się w poniedziałek 10 maja br. w godz. 10.00 -11.30.

W trosce o wysoką jakość usług rozwojowych oferowanych w Bazie Usług Rozwojowych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przeprowadza planowe i doraźne audyty. Ich celem jest sprawdzenie zgodności funkcjonowania Dostawców Usług w BUR z wymogami rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów, w sprawie rejestru podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz z Regulaminem Bazy. Projekt finansowany jest z Funduszy Europejskich w ramach programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Główne tematy wydarzenia:

Podczas spotkania eksperci PARP przedstawią cele audytów, ich zakres oraz kryteria. Zaprezentowane zostaną także formy przeprowadzenia audytów, sposoby w jaki dostawca usług powinien się przygotować do niego i kto może być wykonawcą audytu.

Szkolenie jest adresowane do:

  • podmiotów, które aktywnie wykorzystują Bazę Usług Rozwojowych jako platformę prezentacji swojej oferty
  • podmiotów świadczących usługi rozwojowe (m.in. firmy szkoleniowe i doradcze, uczelnie wyższe), które jeszcze nie są zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych, ale planują oferowania swoich usług w BUR.

Prelegentami webinaru będą Monika Mangos-Glinka, Weronika Dałek, Jacek Pisarek - pracownicy Sekcji Zapewnienia Jakości Bazy Usług Rozwojowych w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach, PARP.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w webinarze, na stronie www.serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl udostępnione będzie nagranie. Prosimy śledzić aktualności na tej stronie.

W dniu transmisji na stronie wydarzenia zamieszczony zostanie player, w którym będzie można obejrzeć spotkanie.

Logo Baza Usług Rozwojowych

Termin

10.05.2021 10:00 - 11:30

Miejsce

Online Zobacz mapę

Rodzaj wydarzenia

Webinarium

Tematyka

Rozwój kompetencji

Udostępnij

Program

Program

10.05.2021

10:00 - 10:10

Wprowadzenie

  • Monika Mangos-Glinka - kierownik, Sekcja Zapewnienia Jakości Bazy Usług Rozwojowych, Departament Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

10:10 - 11:20

Cel audytów

Zakres i kryteria audytów

Formy przeprowadzania audytów (stacjonarna/zdalna; audyt planowy/doraźny)

  • Weronika Dałek - specjalista, Sekcja Zapewnienia Jakości Bazy Usług Rozwojowych, Departament Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

11:20 - 11:30

Wykonawcy audytów

Jak się przygotować do audytów

  • Jacek Pisarek - starszy specjalista, Sekcja Zapewnienia Jakości Bazy Usług Rozwojowych, Departament Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach

Brak możliwości zapisu.