Buduj z Projektoskop.pl

Intensywny rozwój branży budowlanej w ostatnich latach spowodował pojawienie się nie tylko wielu nowych nieruchomości w Polsce ale i portali w internecie odpowiadających potrzebom zarówno klientów jak i dostawców. Tematyka jest szeroka, w związku  z tym można się pokusić o podzielenie serwisów na grupy tematyczne. W ramach grup można wyróżnić serwisy specjalizujące się w:

  • pośrednictwie między kupującymi a deweloperami,
  • ofertującymi przegląd rynku i opinie o produktach,
  • sprzedającymi projekty domów i garaży.

 

Ciekawą ofertą może pochwalić się portal www.projektoskop.pl, oferujący nie tylko projekty domów jednorodzinnych, ale także zapewniający wsparcie przy wyborze projektu oraz technologii budowania. Osoby chcące dokładnie zgłębić temat budowy domu marzeń mogą się zapoznać z możliwościami jakie dają współczesne technologie w zakresie np. energooszczędności lub samego procesu budowania. Znajdziemy tutaj także informacje o prawie budowlanym.

 

 

Wśród portali oferujących projekty domów konkurencja jest duża. Firmy chcąc przyciągnąć potencjalnych kupców projektów dodają na swoich stronach coraz więcej informacji związanych z branżą. Wiele nowości ze świata budowlanego przekazuje np. przewodnikbudowlany.pl lub serwis budownictwo.org.

 

Źródło: projektoskop.pl

___ Wydrukuj

Formularz zgłaszania uwag