ABSL Start-up Challenge

Korporacje i start-upy coraz częściej szukają możliwości współpracy. ABSL - organizacja, która zrzesza największych na polskim rynku graczy sektora nowoczesnych usług biznesowych, stworzyła platformę umożliwiającą nawiązanie takiej kooperacji. Właśnie rozpoczęła się druga edycja ABSL Start-up Challenge - inicjatywy Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych.

Laureaci pierwszej edycji sygnowanego przez ABSL konkursu, po niespełna roku od jego finału, coraz śmielej poruszają się w świecie polskiego biznesu, nakreślając jednocześnie plany rozwoju poza granicami kraju. W bieżącej edycji, do której zapisy rozpoczęły się 10 kwietnia na stronie http://startupchallenge.pl, nowością są preeliminacje prowadzone przez ABSL Chapters - lokalne struktury Związku, działające w siedmiu miastach (Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław). Do udziału w konkursie może się zgłosić każdy zainteresowany start-up. Spośród wszystkich zgłoszeń Jury wybierze 70 firm do półfinałów, które odbędą się w drugiej połowie maja, w wymienionych wyżej miastach. Do ścisłego finału, zaplanowanego podczas 8. Konferencji ABSL w Łodzi 13 czerwca bieżącego roku, zostanie wybranych 7 start-upów. Jury złożone z przedstawicieli czołowych podmiotów reprezentujących sektor i firm wspierających jego rozwój wyłoni zwycięzcę.

Aby wziąć udział w ABSL Start-up Challenge, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej wydarzenia http://startupchallenge.pl  i zgłosić projekt zgodnie z wytycznymi w formularzu.

 

___ Wydrukuj

Formularz zgłaszania uwag