Wyniki konkursów na innowacyjną e-usługę i technologię B2B

20 października na Ogólnopolskim Forum E-Biznesu ogłoszono wyniki Konkursów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na innowacyjną e-usługę i technologię B2B. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu i nagrodzonymi projektami. Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w pierwszej edycji naszych  konkursów i zapraszamy do udziału w następnych latach.

 

Wyniki Konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na innowacyjną e-usługę:

 ulotka

I miejsce

Nazwa firmy: AB INDUSTRY S.A.

Tytuł projektu:
Wdrożenie innowacyjnej e-usługi: bazy danych i aplikacji on-line do optymalizacji zużycia mediów

Opis projektu:

E-usługa polega na monitorowaniu i optymalizacji zużycia energii elektrycznej, wody, gazu, ścieków, chłodu i ciepła. Technologia optymalizuje koszty działalności firmy. Skierowana jest m.in. do zakładów produkcyjnych i usługowych, centrów handlowych, biurowców i innych obiektów korzystających z różnorodnych mediów.

 

II miejsce

Nazwa firmy: Samorządowy Informator SMS Sp. z o.o.

Tytuł projektu:
Stworzenie internetowego serwisu i automatycznego systemu komunikacji zbiorowej SISMS dla mieszkańców gmin.

Opis projektu:

Celem e-usługi jest przesyłanie wiadomości SMS o treści informacyjnej lub ostrzegawczej na telefony komórkowe mieszkańców gmin wdrażających projekt.

 

III miejsce

Nazwa firmy: Benhauer Grzegorz Błażewicz

Tytuł projektu:
Jobmatch.pl – Scoringowa platforma rekrutacyjna nowej generacji dla polskiego sektora Małych i Średnich Firm, realizująca wizję rozwoju firmy Benhauer jako dostawcy organicznie wytwarzanych systemów i aplikacji Internetowych.

Opis projektu:

E-usługa polega na udostępnieniu małym i średnim przedsiębiorstwom  platformy, która łączy funkcjonalności portalu rekrutacyjnego i rozwiązania do zarządzania rekrutacją w firmie.
Wyniki Konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na innowacyjną technologię B2B:

ulotka

I miejsce

Nazwa firmy: ALNO De Art Leszek Ratus

Tytuł projektu: pierwszy polski portal B2B projektowo-zakupowy wyposażeń kuchni - kuchnieonline.pl - ALNO De Art Leszek Ratus

Opis projektu:

Technologia polega na dostarczeniu odbiorcom platformy służącej do projektowania wnętrz.  System umożliwia projektowanie kuchni w 3D z jednoczesną funkcją sprzedaży „2w1”, za pośrednictwem stworzonej przez firmę platformy www.kuchnieonline.pl. Platforma jest dostępna do pracy 24 godziny na dobę.

 

II miejsce

Nazwa firmy: Agito S.A.

Tytuł projektu: Wdrożenie elektronicznej platformy współpracy B2B umożliwiającej automatyzacje wymiany informacji między Agito S.A. a partnerami.

Opis projektu:

Wdrożenie technologii B2B przekształci sklep internetowy Agito w wielobranżowy hipermarket, oferujący szeroki wachlarz produktów. W ramach projektu poszczególni dostawcy – partnerzy spółki Agito S.A. – otrzymają możliwość indywidualnego zarządzania ceną, dostępnością, marketingiem i logistyką oferowanych towarów.

 

III miejsce

Nazwa firmy: Grupa Antares Sp. z o.o.

Tytuł projektu: Platforma do wspólnej realizacji i zarządzania projektami – Rozwój poprzez współpracę.

Opis projektu:

Wdrażana technologia umożliwi zamówienie większej ilości usług w jednolity sposób, np. Przeprowadzając aukcję wewnętrzną, w której kryterium jest cena.

___ Wydrukuj

Formularz zgłaszania uwag