O projekcie

Na stronie znajdziecie Państwo część materiałów utworzonych w ramach projektu „Telepraca – nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach”.

 

Cykl 327 warsztatów w 14 województwach, 3482 przeszkolonych osób i 1216 firm biorących udział w projekcie – takim bilansem zakończyła się 18 lutego 2012 r. inicjatywa „Telepraca – nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach”, realizowana na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu "Ogólnopolski program promocji i szkoleń Telepraca II".

Ogólnopolska kampania świadomościowa skierowana do przedsiębiorców, kadry zarządzającej i pracowników oraz instytucji otoczenia biznesu od dwóch lat przełamywała stereotypy w zakresie polityki zatrudnieniowej i rewolucjonizowała podejście do życia zawodowego w obszarze czasu i przestrzeni. Projekt zwieńczony został konferencją „Telepraca – znaczenie dla rozwoju współczesnej gospodarki”, która miała miejsce 3 lutego w Hotelu Hyatt w Warszawie.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom szkoleń i doradztwa za udział w usłudze, zaś partnerom, podwykonawcom, patronom honorowym i medialnym za wspieranie promocji telepracy, jako nowoczesnego modelu zatrudnienia. 

  • Data publikacji: 2013-01-28 16:01:05
  • Data modyfikacji: 2013-09-20 12:23:26
Wydrukuj

Formularz zgłaszania uwag

Platforma Telepraca - telepraca.gov.plProjekt "Telepraca - nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Społecznego.