Czym jest Akademia e-Biznesu?

Akademia e-Biznesu to organizowane przez web.gov.pl spotkania w formule barcampów, które odbędą się w  16 miastach Polski na przestrzeni października i listopada 2014 roku. Ich celem jest dostarczanie wiedzy na temat najnowszych trendów technologicznych, a zarazem stworzenie okazji do networkingu oraz nawiązanie dialogu pomiędzy start-upami, przedstawicielami dużego biznesu i administracją publiczną

W tegorocznej Akademii e-Biznesu opieramy się na doświadczeniach z 2012 roku, kiedy odbyła się pierwsza edycja tego cyklu. Współpraca ze start-upami przekonała nas, że to one powinny wziąć w swoje ręce część merytoryczną programów Akademii, ponieważ najlepiej znają potrzeby edukacyjne swojego środowiska.

Partnerów Akademii wyłoniliśmy w Konkursie. Wśród nich znalały się następujące inicjatywy lokalne:

Geek Girls Carrots Białystok, Gdański Park Naukowo – Technologiczny / 3Camp, Techmine, KielceCom, COLAB,  Business Mixer, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości wraz z Miasto21, Olcamp, Hive61, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Rzeszowskim, Netcamp, Smart Space, Activatorium, HackWro.

Tegoroczna Akademia e-Biznesu to nie tylko ciekawe prelekcje i panele dyskusyjne, ale i - po raz pierwszy - Okrągłe Stoły Innowacji. Pod tą nazwą kryją się spotkania, do udziału w których zaprosimy przedstawicieli społeczności start-upowej, administracji lokalnej oraz dużego biznesu. Razem będziemy starali się sprecyzować potrzeby młodego biznesu oraz wypracować najlepsze formy wzajemnej współpracy wszystkich trzech środowisk. Zapraszamy!

PROGRAM AKADEMII E-BIZNESU

REJESTRACJA NA AKADEMIĘ E-BIZNESU

MATERIAŁY DO POBRANIA

TRANSMISJE ONLINE


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  • Data publikacji: 2014-10-02 15:10:31
  • Data modyfikacji: 2015-11-10 13:50:14
Wydrukuj
Aplikacja mobilna


Zadaj nam pytanie


Możesz zapytać o rozliczanie projektu w ramach działań 8.1 i 8.2 POIG lub zaproponować redakcji ciekawy temat artykułu

pytanie do eksperta pytanie do redakcji
Newsletter

Otrzymuj informacje o ciekawych wydarzeniach ze świata e-biznesu


Formularz zgłaszania uwag