Katalog firm

Informacje ogólne
Next-Cars
Next-Cars

Opis
Adres strony:
Adres:
34-120 Andrychów ul. Starowiejska 22b lokal 422
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • Next-Cars SERWIS

   

  Serwis Next-Cars powstał w 2014 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji.

  Wraz z naszymi Klientami tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali  na świecie. Nasze największe atuty to niebywała łatwość w dostępie do tysięcy ofert motoryzacyjnych  z całego świata oraz przejrzystość serwisu. Dzięki systematycznej selekcji ogłoszeń, dostarczamy tylko oferty motoryzacyjne dobrej jakości, co pozwala skrócić czas przeglądania stron, a jednocześnie zwiększa trafność wyszukiwania.

  Next-Cars wraz z serwisami partnerskimi dociera to milionów użytkowników z całego świata. Z każdym dniem staramy się być bliżej potrzeb naszych użytkowników oraz jak najlepiej spełniać ich oczekiwania.

  Chcemy stale podnosić poziom świadczonych przez nas usług, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie oraz propozycje, które moglibyśmy wykorzystać w celu udoskonalenia i modyfikacji naszego serwisu.

   

  MISJA SERWISCU Next-Cars

   

  Naszym głównym celem jest stworzenie efektywnego serwisu. Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań aby nasza platforma była postrzegana przez wszystkich użytkowników jako skuteczny i godny polecenia partner.

  Profesjonalne zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów są dla nas priorytetowym zadaniem. Pragniemy umacniać prestiż naszej marki oraz działać na rzecz rozwoju wzrostu gospodarczego.

  Poprzez wdrażanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności chcemy nieustannie podnosić poziom świadczonych usług.

   

  Serwis Next-Cars działa w 4 krajach

   

   

   

  UK - http://uk.next-cars24.com/

   

  US - http://next-cars24.com/

   

  FR - http://fr.next-cars24.com/

   

  DE - http://de.next-cars24.com/

   

  zapraszamy do skorzystania z naszych usług

  Zarząd i pracownicy Next-Cars

   

   


Formularz zgłaszania uwag