Katalog firm

Informacje ogólne
Next-Immo
Next-Immo

Opis
Adres strony:
Adres:
34-120 Andrychów ul. Starowiejska 22b lokal 422
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • SERWIS  NEXT-IMMO

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu sprzedaży i wynajmu nieruchomości . Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy wszystkimi użytkownikami serwisu.

  Wraz z naszymi użytkownikami tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali z ofertami  nieruchomości  na świecie. Nasze największe atuty to niebywała łatwość w dostępie do tysięcy ofert nieruchomości z całego świata oraz przejrzystość serwisu. Dzięki systematycznej selekcji ogłoszeń, dostarczamy tylko oferty nieruchomości najwyższej  jakości, co pozwala skrócić czas przeglądania stron, a jednocześnie zwiększa trafność wyszukiwania.

  NEXT-IMMO wraz z serwisami partnerskimi dociera to milionów użytkowników z całego świata. Z każdym dniem staramy się być bliżej potrzeb naszych użytkowników oraz jak najlepiej spełniać ich oczekiwania.

  Chcemy stale podnosić poziom świadczonych przez nas usług, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie oraz propozycje, które moglibyśmy wykorzystać w celu udoskonalenia i modyfikacji naszego serwisu.

   

  MISJA SERWISU NEXT-IMMO TO:

   

  Naszym głównym celem jest stworzenie efektywnego serwisu nieruchomość . Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań aby nasza platforma była postrzegana przez wszystkich użytkowników jako skuteczny i godny polecenia partner.

  Profesjonalne zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów są dla nas priorytetowym zadaniem. Pragniemy umacniać prestiż naszej marki oraz działać na rzecz rozwoju wzrostu gospodarczego.

  Poprzez wdrażanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności chcemy nieustannie podnosić poziom świadczonych usług.

   

  Serwis Next-Immo działa w następujących Krajach:

   

   

  US - Klik

  UK - Klik

  DE - Klik

  FR - Klik

   

   

  Pozdrawiamy serdecznie :

  Zarząd i pracownicy Serwisu

  Next-Immo

   

   

   

   

   

    

  Galeria zdjęć

 • Blogi spoza serwisu:


Formularz zgłaszania uwag