Linguara.com wspomaga tłumaczenie serwisów na inne języki

Interesy prowadzi się w najbardziej egzotycznych miejscach świata. I chociaż firm dokonujących tłumaczeń on-line jest na rynku bardzo wiele, to nie zawsze szybko możemy znaleźć potrzebnego nam tłumacza. Pomóc może serwis z ogłoszeniami dla tłumaczy. Niebawem ruszy Linguara.com – Giełda Usług Tłumaczeniowych.

Projekt Linguara jest projektem współfinansowanym ze środków unijnych w ramach Programu 8.1. Linguara będzie świadczyła e-usługi polegające na zautomatyzowanym przyjmowaniu i dokonywaniu zleceń tłumaczeń językowych oraz wyszukiwaniu tłumaczy i klientów. Portal będzie umożliwiał tłumaczom zaprezentowanie swoich usług, zaś klienci będą mogli publikować swoje zlecenia i zadawać pytania.

Ciekawą ofertę dla tłumaczy ma serwis e-tlumacze.net, na łamach którego zarówno tłumacze, jak i biura tłumaczeń mogą zaprezentować za darmo swoją ofertę. Płacimy tylko wtedy, kiedy chcemy wyróżnić nasze ogłoszenie. Baza tłumaczy liczy już ponad 1300 ogłoszeniodawców, wśród nich możemy znaleźć tłumaczy tak egzotycznych języków jak hindi czy mongolski.

Z kolei do tłumaczy amatorów skierowany jest wortal IQ-arius translatoryczny (Iqarius.pl), który skupia się na tematyce tłumaczeń internetowych. Wortal propaguje ideę przyjaznego internetu, zamieszcza porady dla osób nie zajmujących się zawodowo tłumaczeniami i ogłoszenia o poszukiwanych tłumaczach. 

Na podobnej zasadzie – serwisu, w którym rejestrują się klienci oraz tłumacze oferujący swoje usługi – działają zagraniczne serwisy m.in. Translationjob.com i Language123.com.

 

Źródła: linguara.com, tlumaczeniainternetowe.pl, zufu.pl

___ Wydrukuj

Formularz zgłaszania uwag